Hizmetler

Logo Bakım Anlaşması

Logo Start, Logo Go Plus ve Logo GO3  muhasebe programı, Logo bordro Plus insan kaynakları Programı, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP Programları ve diğer tüm Logo programları için bakım anlaşmalı destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından bakım anlaşmalı olarak müşterilerimize destek hizmeti vermekteyiz.

Aylık bakım anlaşması Logo Yerinde Destek hizmeti, telefonla destek hizmeti, uzak bağlantı destek hizmeti, email ile destek hizmeti vermekteyiz. Bakım anlaşması olmayan yeni müşterilerimize ise yapılacak hizmetin türüne göre ücreti karşılığında destek hizmeti vermekteyiz. Logo Go plus, Logo GO3, Logo Tiger Plus, Logo Bordro programı ve diğer tüm logo programları için aylık bakım anlaşması yaparak destek hizmeti veriyoruz. Logo aylık bakım anlaşması olan firmalar bizim için önceliği olan müşterilerimizdir. Logo aylık bakım anlaşması kapsamında logo programınızda oluşabilecek olan tüm soru ve sorunlar acilen çözüme kavuşturulacaktır. Logo bakım anlaşması logo uzaktan destek ve logo telefon destek hizmetlerini de içine alan bir hizmetimizdir. Bizimle Logo bakım anlaşması imzalayan firmaların programlarında karşılaştıkları problemler ücretsiz olarak giderilmektedir. Logo aylık bakım anlaşması Logo LEM ile karıştırılmamalıdır. Firmamızla Logo aylık bakım anlaşması olan işletmelerin Logo LEM üyeliği varsa Logo versiyon güncelleme işleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. LEM anlaşması olmayan firmalar için Logo versiyon güncelleme işlemi yapılamamaktadır. Logo desteği için aylık bakım anlaşması hizmeti firmaların karşılıklı olarak sözleşme imzalamasından sonra başlamaktadır. Logo aylık bakım anlaşması ile müşterilerimiz Logo programlarının yedeklenmesi, Logo sorunlarının giderilmesi, Logo versiyon güncellemeleri gibi ayrıcalıklı bir hizmet paketine kavuşmuş olurlar. Logo aylık bakım destek anlaşması içerisinde logo program eğitimi hizmeti verilmemektedir. Logo eğitimi firmalar için topluca verilebildiği gibi kişilere özel olarak da verilebilmektedir. Aylık bakım anlaşması ile müşterilerimizin ek yazılım gerektirmeyen raporlamaları için desteğimiz bulunmaktadır.

Siz arkanıza yaslanıp keyfinize bakın Logo Uzmanlarımız sorununuza çözüm üretsinler.

Logo Programı Telefon Desteği

Logo Programı Telefon Desteği

Logo Start,  Logo Go Plus, Logo go3 muhasebe programı, Logo bordro Plus Programı ve diğer tüm Logo programları için telefon destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Telefon Destek hizmetimiz aylık bakım anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bakım anlaşması olmayan,  yeni müşterilerimize telefon ile destek hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde kullanmakta olduğunuz Logo Start, Logo Go Plus, Logo GO 3, Logo Tiger Plus, Logo Bordro programları ile diğer tüm Logo programlarına telefon desteği hizmeti vermekteyiz. Logo telefon destek hizmeti ile logo programlarında oluşabilecek basit soru ve sorunlarınız giderilebilmektedir. Logo raporlar sorunlar, logo kısayol tuşları, terminal sorunları gibi telefon ile çözülebilecek basit sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Logo telefon desteği için 0216 446 03 13 veya 0541 276 09 82 nolu  telefon hattını arayabilirsiniz. İletişim sayfasında bulunan formu doldurup  sizi aramamızı isteyebilirsiniz. info@onsabilgisayar.com mail atabilirsiniz.

Logo Programı Uzak Destek Hizmeti

Logo Programı Uzak Destek Hizmeti

Logo Start, Go Plus ve Go3 muhasebe programı, Logo bordro Plus ve Logo İnsan kaynakları (İK) Programları ve diğer Logo programları için uzak destek hizmeti vermekteyiz.

Logo Programları için Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı personelimiz ile internet üzerinden uzak masaüstü bağlantısıyla destek hizmeti vermekteyiz.

Uzak Destek hizmetimiz aylık bakım anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bakım anlaşması olmayan, yada  yeni müşterilerimize logo uzak destek hizmeti vermekteyiz. Logo uzak masaüstü bağlantısı destek sistemi ile mekandan bağımsız çalışabilmekteyiz. Müşterilerimiz Uzaktan Logo Desteği satın aldıklarında zamandan tasarruf ettiği gibi yol parası gibi bazı masraflardan da tasarruf etmektedirler. Logo Start uzak destek, Logo Go Plus uzak destek, Logo Go3 uzak destek, Logo Bordro uzak destek ve diğer tüm Logo programları için uzak destek hizmetimiz vardır. Logo programlarınızda oluşabilecek olan basit sorunlar yada çok daha karmaşık sorunlarınızı uzaktan bilgisayarınıza yada ana makinanıza bağlanarak çözüme kavuşturmaktayız. Bakım anlaşmalı olan müşterilerimize öncelik verdiğimiz logo uzak destek hizmetimizde bakım anlaşması olmayan firmalarada destek vermekteyiz. Bunun yanı sıra ilk defa bizimle çalışacak olan firmalara da logo uzak destek hizmeti vermekteyiz. Uzak destek hizmetimiz için 0 541 276 09 82 yada 0216 446 03 13 nolu  telefon numaralardan bize ulaşabildiğiniz gibi iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak ta bizimle iletişim kurabilirsiniz. info@onsabilgisayar.com adresine mail göndererek de işletmenizin ihtiyacı olan logo uzak destek hizmetini satın alabilirsiniz.

Logo Yerinde Destek Hizmeti

Logo Yerinde Destek Hizmeti

Logo Start, Logo Go PLus, Logo bordro Plus, Logo, Go3 programları ve diğer tüm Logo programları için yerinde destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından yerinde destek hizmeti vermekteyiz.

Logo yerinde destek hizmetimiz ile işletmelere logo programları konusunda destek hizmeti vermekteyiz.Logo Start, Logo Go PLus, Logo bordro Plus, Logo, Go3 programları ve diğer tüm Logo programlarıda işletmelerin karşılaşacakları sorunlar yerinde destek hizmetimiz ile çözüme kavuşturulmaktadır. Bizimle logo uzak destek anlaşması ile Logo aylık bakım anlaşması olan müşterilerimiz logo yerinde destek hizmetimizden yararlanabilmektedir. Uzaktan masaüstü desteği yada telefon ile çözemediğimiz soru ve sorunlarda logo yerinde destek hizmetimizi satın alabilirsiniz. Logo bilgisayar değişikliği, logo versiyon güncellemeleri, logo database sorunları, logo yıl sonu devir işleri gibi zaman ve uzmanlık gerektiren işlemlerde yerinde destek hizmeti vermekteyiz. Logo yerinde destek hizmetimizden bizimle daha önce çalışmış olan firmalar yararlanabildiği gibi bizimle ilk defa çalışacak firmalarda yararlanabilir. Logo programları için yerinde destek hizmetimiz ücreti karşılığında satın alınabilmektedir. Aylık bakım anlaşması olan müşterilerimize Logo Yerinde Destek hizmeti vermekteyiz. Yerinde destek hizmetimizden yararlanmak için 0541 276 09 82 telefon numarasından bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle yerinde destek anlaşması yapabilirsiniz. yada info@onsabilgisayar.com mail atabilirsiniz.

Siz arkanıza yaslanıp keyfinize bakın Logo Uzmanlarımız sorununuza çözüm üretsinler…