Son Haberler

Başakşehir İlçesi Logo Servis Destek

Logo Alınteri,Logo Start, Lks, Lks2, LksWin, Logo Go, Logo Go Plus ve Logo go3 Muhasebe Programlarının, yıl sonu deviri, Cari, Stok, İrsaliye, Banka, Kasa, Çek-Senet, Fatura, İrsaliye, Sipariş ve Teklif ile ilgili tüm sorunlarınızı ve tasarım dizaynlarınızı, Uzak Bağlantı Desteği, Telefon Desteği, Yerinde Servis Desteği ile Başakşehir İlçesi LSU Sertifikalı ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Başakşehir İlçesi , Başakşehir Merkez , Altınşehir , Atışalanı , Bahçeşehir , Güvercintepe , İkitelli , Kayabaşı , Mehmetakif , Onurkent , Oyakkent , Şahintepe , Şamlar , Ziyagökalp Mahallesi-Semti

Beşiktaş İlçesi Logo Servis Destek

Logo Alınteri,Logo Start, Lks, Lks2, LksWin, Logo Go, Logo Go Plus ve Logo go3 Muhasebe Programlarının, yıl sonu deviri, Cari, Stok, İrsaliye, Banka, Kasa, Çek-Senet, Fatura, İrsaliye, Sipariş ve Teklif ile ilgili tüm sorunlarınızı ve tasarım dizaynlarınızı, Uzak Bağlantı Desteği, Telefon Desteği, Yerinde Servis Desteği ile Beşiktaş İlçesi LSU Sertifikalı ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Beşiktaş İlçesi , Beşiktaş Merkez , Abbasağa , Akatlar , Arnavutköy , Balmumcu , Bebek , Cihannüma , Dikilitaş , Etiler , Gayrettepe , Konaklar , Kuruçeşme , Levazım , Levent , Maçka , Mecidiye , Muradiye , Nispetiye , Ortaköy , Sinanpaşa , Türkali , Ulus , Valideçeşme , Vişnezade , Yıldız Mahallesi-Semti

Bayrampaşa İlçesi Logo Servis Destek

Logo Alınteri,Logo Start, Lks, Lks2, LksWin, Logo Go, Logo Go Plus ve Logo go3 Muhasebe Programlarının, yıl sonu deviri, Cari, Stok, İrsaliye, Banka, Kasa, Çek-Senet, Fatura, İrsaliye, Sipariş ve Teklif ile ilgili tüm sorunlarınızı ve tasarım dizaynlarınızı, Uzak Bağlantı Desteği, Telefon Desteği, Yerinde Servis Desteği ile Bayrampaşa İlçesi LSU Sertifikalı ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bayrampaşa İlçesi , Bayrampaşa Merkez , Cevatpaşa , İsmetpaşa , Kartaltepe , Kocatepe , Muratpaşa , Numunebağ , Orta , Terazidere , Vatan , Yenidoğan , Yıldırım Mahallesi-Semti

Bakırköy İlçesi Logo Servis Destek

Logo Alınteri,Logo Start, Lks, Lks2, LksWin, Logo Go, Logo Go Plus ve Logo go3 Muhasebe Programlarının, yıl sonu deviri, Cari, Stok, İrsaliye, Banka, Kasa, Çek-Senet, Fatura, İrsaliye, Sipariş ve Teklif ile ilgili tüm sorunlarınızı ve tasarım dizaynlarınızı, Uzak Bağlantı Desteği, Telefon Desteği, Yerinde Servis Desteği ile Bakırköy İlçesi‘ne LSU Sertifikalı ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bakırköy İlçesi , Bakırköy Merkez , Ataköy , Basınköy , Cevizlik , Florya , Kartaltepe , Osmaniye , Sakızağacı , Şenlik , Yeşilköy , Yeşilyurt , Zeytinlik , Zuhuratbaba Mahallesi-Semti

Bağcılar İlçesi Logo Servis Destek

Logo Alınteri,Logo Start, Lks, Lks2, LksWin, Logo Go, Logo Go Plus ve Logo go3 Muhasebe Programlarının, yıl sonu deviri, Cari, Stok, İrsaliye, Banka, Kasa, Çek-Senet, Fatura, İrsaliye, Sipariş ve Teklif ile ilgili tüm sorunlarınızı ve tasarım dizaynlarınızı, Uzak Bağlantı Desteği, Telefon Desteği, Yerinde Servis Desteği ile Bağcılar İlçesi ‘ne LSU Sertifikalı ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bağcılar Merkez , Bağlar , Barbaros , Çınar , Demirkapı , Fevziçakmak , Göztepe , Güneşli , Hürriyet , İnönü , Kazımkarabekir , Kemalpaşa , Kirazlı , Mahmutbey , Sancaktepe , Yavuzselim , Yenigün , Yıldıztepe , Yüzyıl Mahallesi-Semti

Avcılar İlçesi Logo Servis Destek

Logo Alınteri,Logo Start, Lks, Lks2, LksWin, Logo Go, Logo Go Plus ve Logo go3 Muhasebe Programlarının, yıl sonu deviri, Cari, Stok, İrsaliye, Banka, Kasa, Çek-Senet, Fatura, İrsaliye, Sipariş ve Teklif ile ilgili tüm sorunlarınızı ve tasarım dizaynlarınızı, Uzak Bağlantı Desteği, Telefon Desteği, Yerinde Servis Desteği ile Avcılar İlçesi‘ne LSU Sertifikalı ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Avcılar Merkez , Ambarlı , Cihangir , Denizköşkler , Firüzköy , Gümüşpala , Parseller , Tahtakale , Üniversite , Yeşilkent Mahallesi-Semti

Logo yıl sonu devir işlemleri nasıl yapılır?

Logo Muhasebe Programında yıl sonu devir işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için aşağıdaki işlemlerin dikkatli bir şekilde kontrol edilmesi gerekir.

LOGO Alınteri, Start, LKS, LKSWin, LKS2, GO, Go PLus , GO3 programlarını kullanan firmaların yıl sonu devir işlemlerinden önce yapması ve kontrol etmesi gereken işlemler şunlardır;

Alım-Satım Tanımları:

 • Devir işlemi ödeme/tahsilat üzerinden yapılırsa Borç Takip penceresine yansımayan hareketlerin cari hesap açılış fişlerine yansımayacağı unutulmamalıdır.

Stok:

 • İrsaliye devri yapılmaz. Faturalanmamış irsaliyelerin tümü faturalandırılmalıdır. Faturalandırılmayan irsaliyeler varsa devir işleminde uyarı verecektir.
 • Durumu Kapandı ya da Tamamı Sevkedildi olan sipariş fişleri devredilmez.

Fatura:

 • Proforma faturalarınızın hepsinin faturalandırılmış olması gerekmektedir.

Cari:

 • İrsaliye devri yapılırken irsaliye riskleri devredilmeyecektir. Çünkü yıl sonu devir işleminde irsaliye devri yapılmaz. Tüm irsaliyelerin faturalandırılmış olması gerekmektedir.

Çek/Senet:

 • Vadesi geldiği halde tahsil edilmemiş tüm çeklerin tahsil edilmiş olması gerekir.

Muhasebe:

 • Hesap planınında yıl sonu kapanış işlemlerinin tamamlanmış olması, sene sonunda yapılması gereken yansıtma hesaplarının yapılmış olması devir işlemi için gereklidir.

Genel:

 • Logo programında devir işlemi yapılacağı zaman devir işleminin yapılacağı firmada hiçbir kullanıcının çalışmadığından emin olunmalıdır.
 • Yıl sonu devir işlemleri öncesinde mutlaka şirketiniz için gerekli raporlarınızı alınız ve logo yedekleme işleminizi yapınız.
 • Devirden önce data dosyalarının (database) sağlıklı olduğundan ve herhangi bir sorunu olmadığından emin olunmalıdır.

Lütfen unutmayın!

 • Destek hizmetini yalnızca Logo Yetkili Destek Merkezleri veya LSU (Logo Sistem Uzmanı) sertifikalı eğitim uzmanı bulunan Yetkili Servis noktaları verebilir. Sertifikasız kişi ve kuruluşların vereceği eğitim ve destek hizmetlerine dair Logo, kesinlikle hiç bir güvence vermez.
 • Devir işlemleri firmanıza logo destek personelinin firmanıza gelmesiyle ya da uzaktan erişim yöntemi ile yapılabilmektedir.
 • Logo yıl sonu devir işlemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve önceden randevu almak için Onsa Bilgisayar Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile buraya tıklatarak irtibata geçebilirsiniz.